Hajto: wygrać z Legią jak najwyżej

O głośny doping podczas niedzielnego meczu ekstraklasy piłkarskiej z Legią Warszawa zaapelował do zabrzańskich kibiców w imieniu drużyny obrońca Górnika Tomasz Hajto. "Nie wygraliśmy jeszcze żadnego meczu, nie strzeliliśmy gola. Czas to zmienić! Z Legią chcemy wygrać jak najwyżej" - dodał. 

Hajto, obok Jerzego Brzęczka, najbardziej doświadczony gracz Górnika zabrał głos na klubowej stronie internetowej. Doping gospodarzom na pewno w niedzielę się przyda, bowiem początek sezonu mają fatalny - zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

"Rozumiem frustrację naszych kibiców po trzech nieudanych meczach. Dwie porażki, remis z Ruchem nie są powodem do zadowolenia. Apeluję jednak do kibiców, aby w trakcie meczu z Legią dali nam kolejną szansę i byli naszym dwunastym, a nawet trzynastym zawodnikiem. Potrzebujemy wsparcia właśnie w chwilach, kiedy gra nie idzie po naszej myśli. Oby czwarta kolejka była przełomowa tak samo, jak to miało miejsce w poprzednim sezonie. Mam nadzieję, że pomoże nam w tym wspaniały doping przez pełne 90 minut. Przyrzekam, że my piłkarze damy z siebie więcej niż 100 procent i postaramy się zwyciężyć" - stwierdził były reprezentant Polski.

Górnik zagra w trakcie tego weekendu z Legią ... dwa razy. W sobotę bowiem w ramach obchodów 60-lecia zabrzańskiego klubu zmierzą się gwiazdy obu drużyn z dawnych lat.

źródło: PAP / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]