Olszar uprzedzi Sikorę i przejdzie do Grodziska?

Adrian Sikora mógłby zapełnić lukę w Groclinie po Andrzeju Niedzielanie. Jednak może go ubiec kolega z sąsiedztwa Sebastian Olszar. Obaj napastnicy mieszkają w Ustroniu, obaj mają też wysokie notowania u prezesa Groclinu Zbigniewa Drzymały. - Niewiele wiem o możliwości przenosin do Grodziska, ale tymi sprawami zajmuje się mój ojciec - wyjaśnia Olszar. 
Faktycznie, Marek Olszar rozmawiał z działaczami z Grodziska Wielkopolskiego, którzy poinformowali, że w razie odejścia Grzegorza Rasiaka będą chcieli sięgnąć po napastnika Admiry-Wacker Wiedeń. Rasiak nie odszedł, ale zabraknie chyba jego partnera z ataku, więc sytuacja jest otwarta. Problemu na pewno nie będą stanowiły pieniądze. Admira nadal jest winna 90 tysięcy euro Górnikowi Zabrze. W tej sprawie zapadła już nawet decyzja UEFA, która nakazała Austriakom uregulowanie należności. Olszar senior chce, by jego syn opuścił Wiedeń, w zamian nowy pracodawca uregulowałby dług Admiry wobec Górnika. Inna sprawa, że młody Olszar marzy o tym, by grać w Wiśle Kraków. I tu otwiera się szansa dla Sikory, który jest nieco droższy (mówi się o kwocie rzędu 250 tysięcy euro - przyp. red.), ale w mediach pojawiły się informacje sugerujące, że Marek Koźmiński chętnie pozbędzie się piłkarza.

- Czytałem te rewelacje, że podobno właściciel klubu mnie nie lubi. Trochę się temu dziwię, bo przecież niedawno prezes klubu mówił, że dobrze wypadłem w debiucie w reprezentacji. Dziś będę w Zabrzu i poruszę tę kwestię. Chciałbym wiedzieć na czym faktycznie stoję, dlatego spytam też o Groclin. Ze mną nadal nikt nie rozmawiał, ale nie mam nic przeciwko przenosinom do Grodziska. Nie podniecam się jednak zbytnio całą sprawą, jeśli nic z tego nie wyjdzie zostanę i dalej będę grał, najlepiej jak potrafię, dla Górnika - mówi Sikora. Piłkarza martwi jedynie to, że znalazł się na celowniku fanów. Ci bezlitośnie obchodzą się z nim na internetowym forum. - Jeszcze nie zmieniłem barw, a już jestem szykanowany - wyjaśnia Sikora.

źródło: Przegląd Sportowy



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]