Tańsze bilety na Górnika

Po serii spotkań bez zwycięstwa, zarząd Górnika Zabrze obniży ceny biletów na mecze rozgrywane przy ulicy Roosevelta.
Na każdym meczu w Zabrzu był w tym sezonie komplet widzów, co nie przełożyło się jednak na wyniki. Ceny wejściówek na mecze Górnika przed tym sezonem zostały podniesione. Klub tłumaczył podwyżkę poprawą jakości gry zespołu. W trakcie ostatniego meczu z Legią swój pogląd na ten temat wydali kibice, śpiewając: „Droższe bilety, a jakość marna niestety”.

– Od kilku lat kibice regularnie wypełniają nasz stadion. Dlatego dla ich dobra i dobra klubu, ceny biletów zostaną obniżone. Musimy z tego miejsca wszystkim naszym fanom podziękować, że tak licznie i regularnie przychodzą na mecze Górnika – mówi Krzysztof Maj, dyrektor ds. marketingu Górnika.

O ile zostaną obniżone ceny wejściówek? – Tego jeszcze nie wiadomo. Musimy usiąść z zarządem i podjąć optymalną decyzję. Trzeba zrobić wszystko, aby kibice Górnika w dalszym ciągu tak licznie chodzili na nasze mecze – mówi Maj. Warto zaznaczyć, że bilet wejściowy na spotkania z Ruchem i Legią kosztował 25 zł. Na mecze, które nie są spotkaniami tzw. „podwyższonego ryzyka” normalna wejściówka miała kosztować 20 zł. Ile będzie kosztował bilet na najbliższy mecz z Piastem Gliwice? Decyzja zapadnie wkrótce.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]