Wieczorek przestał być trenerem Górnika

Ryszard Wieczorek nie jest już trenerem Górnika Zabrze. Umowę rozwiązano na zasadzie porozumienia stron z dniem 1 września 2008 roku. Poniżej prezentujemy komunikat zarządu w tej sprawie. 

Komunikat Zarządu Górnika Zabrze SSA

"Zarząd Górnika Zabrze SSA oraz Ryszard Wieczorek doszli do porozumienia, w sprawie rozwiązania umowy o pracę trenera I-go zespołu z dniem 1 września 2008 r. na zasadzie porozumienia stron. Na podobnych warunkach rozwiązano także umowę z trenerem bramkarzy Piotrem Wojdygą.

Tymczasowe obowiązki I-go trenera powierzono Marcinowi Bochynkowi, z którym współpracować będą Marek Piotrowicz, Marek Kostrzewa oraz Jerzy Machnik.

Zarząd Górnika Zabrze SSA prowadzi intensywne rozmowy z kandydatami na funkcję I-go trenera drużyny, a jego nazwisko zostanie podane do wiadomości publicznej w najbliższym czasie."

Górnik zajmuje po czterech kolejkach ostatnie miejsce w ekstraklasie z dorobkiem jednego punktu i bez zdobytej bramki. W niedzielę zabrzanie w fatalnym stylu przegrali u siebie z Legią 0:3. Kibice domagali się odwołania Wieczorka, który w Zabrzu pracował od 1 lipca 2007. Górnik z budżetem 20 mln złotych ma w tym sezonie walczyć o miejsce w czołowej piątce ligi.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]