Brzęczek: Sięgnęliśmy dna

Do sprawy zwolnienia z Górnika Zabrze trenera Ryszarda Wieczorka ustosunkował się kapitan zespołu Jerzy Brzęczek. - To nie są dla nas łatwe dni. Za to, co się dzieje, piłkarze ponoszą współodpowiedzialność. Ale wszędzie na świecie, odkąd zaczęto kopać piłkę, w takich sytuacjach zwalnia się trenera. Nie zrzucajmy jednak całej winy na niego, bo po boisku biega kto inny. Sięgnęliśmy dna, ale przecież nie zapomnieliśmy, jak się gra w piłkę. Problem w tym, że w naszym przypadku "chcieć" to za mało. Bardzo chcemy, ale brakuje jakości.
Potrzebujemy jednego małego sukcesu, żeby odzyskać wiarę w siebie. Kasperczak? Wielkie nazwisko. Człowiek z takim bagażem doświadczeń to bardzo interesująca kandydatura, biorąc pod uwagę wysokie aspiracje Górnika na najbliższe lata. Nie ja jednak decyduję o obsadzie szkoleniowca, ale wiadomo, że musi to być ktoś skuteczny. Bo jeśli wygrywasz, jesteś szanowany. Jeśli przegrywasz, jesteś tym najgorszym. Tak było zawsze...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]