Nowy trener do końca września

Na poniedziałek ma być przygotowana ostateczna lista kandydatów do objęcia stanowiska trenera Górnika. Wtedy rozpoczną się konkretne rozmowy. Co prawda listę ma przygotować zarząd klubu, jednak w ostatecznych rozmowach ma uczestniczyć ścisłe kierownictwo Allianz, czyli prezes Paweł Dangel i wiceprezes Michael Mueller. Na "giełdzie" wymienia się nazwiska Henryka Kasperczaka, Wojciecha Stawowego, Marka Chojnackiego, Marcina Brosza, Bogusława Kaczmarka i Ryszarda Komornickiego.
- Niczego nie będziemy robili zbyt szybko. Nie o to chodzi. Chciałbym, by Górnik miał nowego trenera do końca września, ale jeżeli będzie kilka dni opóźnienia to też nic złego się nie stanie. Lepiej wybierać kilka dni dłużej, ale dobrze - powiedział Michael Mueller.

Ilu będzie kandydatów?
- Już jest kilku, cały czas ta lista powstaje. Rozmowy prowadzi przede wszystkim zarząd, ale nie tylko. Kiedy już będziemy mieli kandydatów i ich wstępne opinie, siądziemy do rozmów szczegółowych.

Henryk Kasperczak na tej liście jest?
- Też czytam gazety. To prawo dziennikarzy spekulować. Absolutnie nie będę tego komentował, bo takie są nasze ustalenia z wszystkimi osobami, które bierzemy pod uwagę.

Pojawiły się informacje, że z panem Kasperczakiem mieliście rozmawiać w piątek.
- Mamy wyjazdowe spotkanie zarządu Allianz Polska poza Warszawą. Jest na nim też prezes Dangel, ale pana Kasperczaka tutaj nie widzę.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online