Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

Przemysław Pitry (napastnik Górnika): - Gdybyśmy byli bardziej skuteczni, to już przed przerwą byłoby 3-0. Cieszymy się z wygranej, ale szkoda, że nie udało się wygrać wyżej. Goście może nie mieli czystej sytuacji, ale przy 1-0 zawsze "śmierdzi" golem wyrównującym. 

Piotr Madejski (pomocnik Górnika): - Cieszymy się, że wreszcie udało nam się wygrać. Nie ważne, czy graliśmy ładnie, czy brzydko. Najważniejsze, że zdobyliśmy upragnione trzy punkty. Grzegorz Bonin ma sokoli wzrok, więc po takim podaniu nie wypadało mi nie trafić.

Jerzy Brzęczek (pomocnik Górnika): - Na pewno należy się cieszyć, tym bardziej po tych wszystkich zmianach w klubie. Był to dla nas bardzo ważny mecz i jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdobycia trzech punktów. To nam pomoże wyjść z tego dołka.

Adam Banaś (obrońca Piasta): - Jest nam przykro, że przegraliśmy te spotkanie, tym bardziej, że były to derby. Z całego serca mogę przeprosić naszych kibiców, którzy tak licznie za nami przyjechali. Górnik od początku wyszedł bardzo zdeterminowany. Od pierwszej minuty na nas ruszyli. Zabrzanie wygrali te spotkanie zasłużenie.

Mariusz Muszalik (pomocnik Piasta): - Mamy duży niedosyt. Górnik strzelił jednego gola więcej, więc trudno spierać się z tym, że był lepszy. Spokojnie mogliśmy wywieźć stąd remis. Szkoda, że na początku meczu zagraliśmy tak pasywnie. Musimy wziąć się w garść.

Jarosław Kaszowski (pomocnik Piasta): - Jechaliśmy do Zabrza z nadzieją na trzy punkty. Jest nam bardzo przykro, że nie zdobyliśmy przynajmniej punktu. Zwłaszcza, że od pewnego momentu Górnik skupił się na bronieniu wyniku. Gdy sędzia nakazał nam zejść z boiska nie mieliśmy obaw, że możemy już na nie nie wrócić.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]