Znany pełny sztab szkoleniowy

Asystentem Henryka Kasperczaka będzie Jerzy Kowalik, który ma także pełnić funkcję kierownika zespołu. Jednym z trenerów został Antonii Szymanowski. Masażystą mianowano Adama Wolańskiego, który pracował w kadrze siatkarzy z Raulem Lozano.  Funkcję trenera od przygotowania fizycznego powierzono Pawłowi Ryngierowi, który pracował w Zagłębiu Sosnowiec. Za bramkarzy odpowiadał będzie Jerzy Machnik.

- Na dziś mniej więcej każdy wie, jakie ma obowiązki. Będziemy też rozmawiali z tymi, którzy w klubie już są, że wspomnę tylko o Marcinie Bochynku. Człowiek doświadczony, znający śląskie środowisko, będzie nam potrzebny. Kompetentni ludzie będą pracować nie tylko z pierwszym zespołem, ale i tym z Młodej Ekstraklasy - podkreśla Kasperczak.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]