Wizja Kasperczaka

- Już po pierwszej rozmowie nie mieliśmy wątpliwości, że mamy do czynienia z trenerem o ogromnym doświadczeniu, który niejedno w piłce przeżył - piłkarze Górnika Zabrze mają do Henryka Kasperczaka, swojego nowego szkoleniowca, ogromny szacunek. 

Henryk Kasperczak pracuje na Roosevelta dopiero od dwóch dni, a juz zdążył wyzwolić w piłkarzach entuzjazm, który w ostatnich tygodniach gasł w oczach. Jasno wyjaśnił drużynie swoje oczekiwania i w przystępny sposób uwypuklił zasady współpracy.

- Już po pierwszej rozmowie nie mieliśmy wątpliwości, że mamy do czynienia z trenerem o ogromnym doświadczeniu, który niejedno w piłce przeżył - opowiada Piotr Madejski, pomocnik Górnika. - Ma swoją wizję futbolu, ale na razie nie zamierza robić rewolucji, jeśli chodzi o ustawienie wyjściowej jedenastki. Po pierwszych treningach widać, że nadal będziemy grać systemem 4-4-2. Być może korekt należy się spodziewać w odniesieniu do wykonawców nakreślonej taktyki - zastanawia się Madejski.

źródło: Sport / sportslaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]