Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Tarasiewicz (Śląsk Wrocław): - Gratuluję moim zawodnikom zwycięstwa. Chciałem podziękować naszym kibicom, że tak licznie wstawili się na mecz. Jeszcze raz wielkie dzięki dla moich piłkarzy. Trener, który się boi postawić na młodego chłopaka nie idzie do przodu. Szydziak ma zadatki na dobrego piłkarza. Jeżeli dany zawodnik będzie przydatny zespołowi to będzie grał. Nie zwracam uwagi na wiek.

Henryk Kasperczak (Górnik Zabrze): - Nie tak to miało wyglądać, bo liczyliśmy na zwycięstwo. Popełniliśmy błędy w stałych fragmentach gry. Żałuję porażki. Oglądając mecz gramy coraz lepiej. Dzisiaj potwierdziliśmy, że akcje są, zazębiają się, jednak wciąż brakuje skuteczności. Trafiliśmy na Śląsk, który zagrał agresywnie, szukał szybkiej gry z kontrataku. Z akcji wrocławianie może nie mieli okazji, ale zdobyli dwa gole. Myślałem, że mój debiut w Górniku będzie lepszy. Sposób grania zaczyna mi się podobać. Szkoda, że nie potwierdziliśmy tego lepszym wynikiem. Trzeba żyć nadzieją, że będzie lepiej.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]