Stowarzyszenie wystąpi o odszkodowanie do Polonii?

Kibice Górnika Zabrze nie zobaczą z trybun piątkowego wyjazdowego meczu z Polonią Bytom. Zgodę na taki stan rzeczy wyraziła już Ekstraklasa.
Stowarzyszenie zabrzańskich kibiców prawdopodobnie wystąpi do bytomskiego klubu o odszkodowanie. 
- Wynajęliśmy specjalny pociąg, a trzeba to robić z dużym wyprzedzeniem. Polonia nie informowała nas o tym, że możemy na jej stadion nie zostać wpuszczeni, tymczasem jeśli nie skorzystamy z przejazdu, to i tak trzeba będzie zapłacić zawartą w umowie karę - opowiadają sympatycy Górnika.
Taka perspektywa dziwi nieco prezesa Polonii Bytom, Damiana Bartylę. - Jeśli wpłynie do nas wniosek dotyczący pokrycia tej kwoty, to wtedy się nad nim zastanowimy - zapewnia jednak szef Polonii.

Kibice Polonii się wstydzą
Na stadionie zabraknie więc 1000 zabrzańskich fanów - bo wcześniej planowano przekazanie na Roosevelta takiej właśnie puli biletów. „To już i tak nie będą długo wyczekiwane derby, tylko zwykły piłkarski mecz jakich wiele w całym sezonie. Szkoda tylko, że dzięki postawie pewnych osób publicznych mających co nieco do powiedzenia w Bytomiu, my kibice Polonii musimy się teraz wstydzić przed kibicami z Zabrza, których urzędnicy pozbawiają możliwości obejrzenia meczu swojej drużyny” - tak skomentowali całą sytuację sympatycy niebiesko-czerwonych na oficjalnej stronie Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom.

źródło: Dziennik Zachodni / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]