Hajto: Psycholog nie jest mi potrzebny

Hajto woli jechać do Kataru niż iść do terapeuty - pisze "Super Express". Działacze Górnika zaniepokojeni porażkami zespołu zafundowali piłkarzom spotkanie z psychologiem. Nie wszyscy zawodnicy są z tego zadowoleni. Tomasz Hajto do meczu z Polonią Bytom woli przygotowywać się na boisku, a nie na leżance u psychologa. 

Hajto uważany jest za największego twardziela naszej ekstraklasy i może dlatego nie uśmiecha mu się szukanie wsparcia u psychologa.

- To jakieś szukanie dziury w całym. Mnie nie jest potrzebny żaden psycholog! - przekonuje obrońca Górnika. - Nie wiem nawet, do czego mogłoby mi się to przydać. Może w innych sportach, jak na przykład w skokach narciarskich, coś takiego przynosi efekt. Ale w piłce?! Gdy wychodzę na boisko, to myślę tylko o tym, by wygrać. I to jest wystarczająca motywacja. Nie myślę o żadnym psychologu... - tłumaczy Hajto, który już nie może doczekać się dzisiejszego meczu w Bytomiu. W poprzednim sezonie zdobył tam gola uderzeniem z... 60 metrów.

- W karierze miałem cztery, może pięć takich strzałów. Ten akurat wyszedł mi idealnie - opowiada.

Hajto ma kontrakt z Górnikiem do końca sezonu. - Tylko że w grudniu na pewno dojdzie kilku nowych zawodników i nie wiadomo, jak to będzie wyglądać. Jeśli trener Kasperczak będzie mnie widział w składzie, to super. A jeżeli nie, to... mam ofertę z Kataru! - zdradza Hajto. - Na stare lata wygrzeję kości i zarobię trochę kasy.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]