Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

Grzegorz Bonin (obrońca Górnika): Szkoda straconej bramki w końcówce meczu, bo powinniśmy spokojnie dociągnąć korzystny rezultat do końca. Głupio stracony gol nas podłamał, ale walczyliśmy do gwizdka. Uważam, że powinniśmy wykorzystać coś jeszcze i zdobyć komplet punktów. Punkt jest punktem, ale nas satysfakcjonować nie może. 

Jerzy Brzęczek (pomocnik Górnika): Szkoda, że nie udało się nam utrzymać tego ciężko zdobytego prowadzenia. Trzy punkty dodałyby nam skrzydeł. Fakt, że zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli z taką grą, pokazuje jak nieobliczalna bywa piłka.

Tomasz Hajto (obrońca Górnika): Szkoda sytuacji na 2-0, po której Wisła już na pewno by się nie podniosła. Graliśmy prostą piłkę, co z czasem zaczęło przynosić dobre efekty. Zagraliśmy mądrze w defensywie. Wisła stwarzała sobie okazje tylko po wrzutkach ze skrzydeł. Postawiliśmy rywalowi bardzo trudne warunki.

Przemysław Pitry (napastnik Górnika): - W każdym odcinku boiska mieliśmy nie odpuszczać Wiśle. Cieszy gol i mam nadzieję, że oznacza on odblokowanie niemocy strzeleckiej. Teraz powinno być już coraz lepiej. Na remis nie można narzekać, bo Wisła to Wisła i punkt z takim zespołem powinien cieszyć. Trener Kasperczak nie dał nam żadnych wskazówek związanych z Wisłą, którą on prowadził. Motywowaliśmy się bardzo, graliśmy bardzo ważny mecz, który mogliśmy wygrać.

Michał Pazdan (obrońca Górnika): Z przebiegu spotkania mogę powiedzieć, że dla nas to tylko remis. Prowadziliśmy przez dłuższy czas 1:0, mieliśmy swoje sytuacje, Wisła także. Szkoda, bo mielibyśmy siedem, a nie pięć punktów. Z drugiej strony, zdobyliśmy punkt z takim zespołem, jak Wisła, więc trzeba się cieszyć. Jeden błąd zaważył, że doszło do podziału punktów, ale taka jest piłka. Na pewno będziemy więcej pracować i skoro udało nam się zremisować z Wisłą to musi być jeszcze lepiej.

Michal Vaclavik (bramkarz Górnika): Nie miałem właściwie szans przy straconej bramce. Piłka leciała tak nisko, że właściwie jej nie widziałem. Szkoda, ale rozegraliśmy nasz najlepszy mecz w tej rundzie, więc myślę, że najgorsze już za nami.

Mariusz Pawełek (bramkarz Wisły): Po dobrym początku oddaliśmy Górnikowi inicjatywę. Pozwoliliśmy narzucić zabrzanom ich styl gry, polegający na zagrywaniu długich piłek do Zahorskiego. Możemy grać zdecydowanie lepiej.

Piotr Brożek (obrońca Wisły): Mieliśmy swoje sytuacje, tak jak Górnik. Na szczęście udało się nam wyrównać. Na strzelenie kolejnej bramki zabrakło niestety czasu.

źródło: ASInfo / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online