Nici z Wisły

Po niedzielnym meczu trener Henryk Kasperczak chciał zabrać piłkarzy w Beskidy. Nic z tego nie wyszło.
Zabrzanie mieli wczoraj wolne. Nie była to nagroda za zdobyty w niedzielę punkt w spotkaniu z mistrzem polski, tylko wcześniej ustalony plan dnia. Za to od dziś Górnik czeka napięty tydzień. - Rozegramy w nim trzy mecze i poza środą będziemy trenować dwa razy dziennie. Inna rzecz, że pierwotnie miał ten tydzień wyglądać nieco inaczej - twierdzi asystent Kasperczaka, Jerzy Kowalik.
Trener Kasperczak chciał zabrać zespół na tygodniowe zgrupowanie do Wisły. Zrezygnował, kiedy okazało się, że w środowym spotkaniu Pucharu Ekstraklasy będzie musiało zagrać ośmiu piłkarzy zgłoszonych do rozgrywek w pierwszym zespole. Plan był taki, by przeciwko Polonii wystawić Młodą Ekstraklasę, a "działa" zostawić na niedzielny mecz z Ruchem. W tym czasie najlepsi piłkarze Górnika mieli spędzić tydzień w Beskidach. Szkoleniowiec zabrzan uznał jednak, że jeżdzenie w tygodniu do Zabrza i z powrotem mija się z celem.
W weekend (sobota) Górnik zagra jeszcze jedno spotkanie, na jubileuszu Okocimskiego. W tym meczu pojawią się jednak na boisku głównie gracze rezerwowi.
Dziś zespół czekają testy szybkościowe i badania lekarskie. Drużyna na zajęcia wyjdzie dwa razy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online