Pazdan się nie załapał

Michał Pazdan nie zagra przeciwko Słowacji. Zawodnik zaraz po meczu wraca do Zabrza. Natomiast w środowym treningu Górnika nie wzięli udziału Tomasz Hajto, Jerzy Brzęczek, a także Michal Vaclavik - wszyscy narzekają na drobne urazy. 

Nieobecność graczy z podstawowej jedenastki nie jest jednak powodem do niepokoju. - Na szczęście nie są to groźne urazy i wszyscy do meczu powinni dojść do pełni zdrowia. Tym bardziej, że gramy dopiero w niedzielę i trochę czasu nam jeszcze zostało - mówi drugi trener Górnika Zabrze, Jerzy Kowalik.

Po kontuzji treningi wznowił natomiast napastnik, Tomasz Zahorski. - "Zahor" czuje się już bardzo dobrze. Poprosił nawet czy może po zajęciach poćwiczyć skuteczność. Trochę więc go pomęczyłem - żartuje Kowalik.

W środę wieczorem do Zabrza wraca Michał Pazdan, który nie załpał się do meczowej osiemnastki na mecz ze Słowacją. - Michała i naszego lekarza Włodzimierza Dusia odbiera po meczu w Bratysławie wysłannik naszego klubu samochodem. Natomiast Tadas Papeckys po meczu swojej reprezentacji będzie czekał na nas już w Gdańsku - mówi drugi szkoleniowiec Górnika.

źródło: SportSlaski.pl



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]