Hajto: Odwrócić złą kartę

Trzy mecze - trzy porażki, zero strzelonych goli: taki jest w tym sezonie bilans piłkarzy Górnika Zabrze w wyjazdowych meczach w Ekstraklasie. Kolejną szansą na przerwanie tej passy jest spotkanie w Gdańsku z tamtejszą Lechią, która z kolei na własnym stadionie jeszcze nie przegrała. 

- Statystyki nie grają. Musimy odwrócić tę złą kartę, która nam towarzyszy od początku rozgrywek. Mam wrażenie, że nasza forma idzie w górę, nad morzem trzeba to udowodnić na murawie - zapowiada Tomasz Hajto, obrońca Górnika.

Trener Henryk Kasperczak też jest umiarkowanym optymistą. Tym razem do dyspozyji będzie miał wszystkich zawodników. - Cały czas powtarzam, że dla Górnika muszą nadejść lepsze dni. Chciałbym, żeby zaczęły się już w Gdańsku - nie ukrywa szkoleniowiec.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]