Oświadczenie Stowarzyszenia

W nawiązaniu do wypowiedzi Pana Ryszarda Wieczorka informujemy, że Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" nadal pozostaje w strukturach dotychczasowych, w żadnym wypadku nie desygnowało swojego przedstawiciela do władz klubowych, czy zarządu klubu. 
Mając jednak na uwadze świat wyobraźni Pana Wieczorka i jego insynuacje na temat "rządzenia klubem przez kibiców" informujemy, że skoro "zwolniliśmy" Pana z trenerskiej posady to nie żałujemy tej decyzji i w zgodzie z Pana twierdzeniem ją podtrzymujemy.
"Panie trenerze" - bo w końcu tak kazał Pan do siebie mówić kibicom Górnika z rodzinnego miasta, rzecz darzenia kogoś sympatią to przede wszystkim rzecz tycząca się charakteru i stylu bycia tejże osoby, tudzież jej fachowości, kontaktów między ludzkich. Tego widać Panu zabrakło skoro nie polubiło Pana towarzystwo kilkunastu tysięcy kibiców Górnika Zabrze, którzy to musieli znosić upokorzenia w kolejnych nie wygranych spotkaniach ligowych czy pucharowych, do których Pan swoim kunsztem trenerskim się dołożył.

"- A jak pan sobie to wyobraża? Że nie? Świat stanął na głowie. Przegrałem trzy mecze z Lechem, Legią, rewelacją pierwszej części rozgrywek - Arką, zremisowałem z Ruchem i mnie zwolniono."

Górnik Zabrze 0-0 Ruch Chorzów
Arka Gdynia 1-0 Górnik Zabrze
Lech Poznań 3-0 Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 0-3 Legia Warszawa

dodajmy do tego:

Widzew Łódź 2-1 Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 0-1 Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów 0-0 Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 0-3 Korona Kielce
Górnik Zabrze 1-1 Łódzki KS

Puchar Ekstraklasy:
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 0-1 Wisła Kraków
GKS Bełchatów 2-2 Górnik Zabrze

Puchar Polski
Lechia Gdańsk 2-2 Górnik Zabrze
pd. k. 5-4

Gratulujemy Panu samokrytycyzmu, i dobrego samopoczucia w końcu dobry żarcik... to połowa sukcesu.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]