Broni Brzęczka i Hajtę

Jacek Grembocki ponad dwadzieścia lat temu trafił z Lechii Gdańsk do Górnika Zabrze. Mecz tych zespołów zobaczy w telewizji, a tymczasem... broni weteranów w składzie zabrzan.
Czy pamięta moment, kiedy Jerzy Brzęczek i Tomasz Hajto wchodzili do dorosłej piłki? - Jak mogę nie pamiętać. Przecież wprowadzałem ich do Górnika. I jestem pod ich wrażeniem. Ktoś może narzekać, że mają słabsze momenty, że coś im nie wyjdzie... A ja uważam, że mamy do czynienia z wybitnymi reprezentantami. W wieku 37 lat trenowałem w Kartuzach i miałem problem, kiedy zajęcia były trzy razy dziennie. Oni Cały czas są na topie i ciągną ten wózek, który ma problemy i w którym nie bardzo widać zmienników. I dlatego tak bardzo oczy wszystkich zwrócone są właśnie na nich - uważa Grembocki.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]