Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Henryk Kasperczak (trener Górnika): Zasłużyliśmy na to, żeby w Gdańsku nie przegrać. Popełniliśmy błąd przy pierwszej bramce no i stało się co się stało. Lechii udało się utrzymać ten wynik do samego końca. Brakuje nam skuteczności zwłaszcza tej ofensywnej, czeka nas ciężki okres walki o utrzymanie – to jest jasne. Ten okres musimy jakoś przetrzymać i starać się go wygrać. Jakim sposobem? Nie będziemy tutaj szukali cudownej piłki, a jedynie skuteczności. Wszystkie mecze są trudne, nie ważne czy są u nas czy na wyjeździe. Daj nam Boże, żeby to była ostatnia nasza porażka...

Jacek Zieliński (trener Lechii): Górnik Zabrze to według mnie zespół, który prezentuje naprawdę wysoką klasę i stwarza sporo sytuacji. Obecnie mają pewien problem, jak brakuje punktów to wiara w sukces jest mniejsza i jest dużo nerwowości w sytuacjach podbramkowych. Mieliśmy nadzieję, że właśnie w tym meczu Górnik będzie grał nerwowo. Jeśli my będziemy stwarzali sytuacje, jeśli strzelimy bramkę to mecz potoczy się po naszej myśli. Ciężka praca w pierwszej części spotkania kosztowała moich piłkarzy wiele zdrowia. W drugiej połowie, kiedy Górnik dominował w środku boiska, grał piłką to my byliśmy głęboko cofnięci pod własną bramkę. Wtedy Bąk musiał się popisać aż trzykrotnie, na szczęście pokazał swoje umiejętności. Udało się nam dotrzymać ten rezultat do samego końca.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]