Sikora: Przejście do Groclinu na razie nieaktualne

Czy powtórzy się transferowy kierunek Zabrze - Grodzisk Wielkopolski? Andrzeja Niedzielana, który trafił do Groclinu z Górnika może zastąpić piłkarz tego klubu, Adrian Sikora.
- Jak już transfer Niedzielana będzie doprowadzony do końca, wtedy pomyślimy, co zrobimy dalej... Czy będziemy kogoś ściągali w miejsce Andrzeja, czy postawimy na tych zawodników, których mamy. Ostateczne decyzje zapadną w poniedziałek - powiedział dla TVP dyrektor Groclinu ds. sportowych Władysław Kowalik. Nie jest jednak tajemnicą, że prezesowi Drzymale wpadł w oko piłkarz Górnika, Adrian Sikora. To właśnie niedawny reprezentacyjny debiutant ma przywdziać barwy Groclinu.
- Na razie nie dostałem żadnego sygnału, telefonu z Groclinu, dlatego wydaje mi się, że mój temat chyba jest na razie nieaktualny - mówi Sikora.

źródło: TVPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online