Bochynek wciąż najlepszy

Dziewięć spotkań, tylko pięć punktów, ledwie trzy zdobyte gole i trzech trenerów. Pod wieloma względami Górnik jest w tym sezonie mimo wszystko niepokonany. Szczególnie dodając do tego czołówkę zawodników, którzy ujrzeli największą liczbę kartek w sezonie. Tutaj na czele jest dwóch piłkarzy zabrzańskich, czyli Marko Bajić przed Tomaszem Hajto. 
Bilans szkoleniowców? Na razie najlepszy jest Marcin Bochynek, który prowadził zabrzan tylko w meczu z Piastem (pomijamy Puchar Ekstraklasy) i wygrał 1:0. Ryszard Wieczorek i Henryk Kasperczak? Ich dorobek jest niemal idealnie remisowy. Obaj trzy mecze przegrali i po jednym remisowali. Wieczorek - 0:0 z Ruchem, a Kasperczak - 1:1 z Wisłą.
Kasperczak może się pochwalić tym, że pod jego okiem Górnik strzelił dwa gole. Za kadencji Bochynka - jednego, a kiedy trenerem był Wieczorek... żadnego. Wspólny mianownik jednak jest. Czy trenerem był Wieczorek, czy Kasperczak, na wyjazdach Górnik przegrał po dwa razy i do zera. Bochynek na boisku rywala zespołu nie prowadził.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]