Marciniak: Górnik jest faworytem

Adam Marciniak i Dariusz Stachowiak w przeciwieństwie do Dawida Jarki mogą zagrać w sobotnim meczu z Górnikiem. Chyba żaden z wypożyczonych zawodników nie przypuszczał, że mecz w Zabrzu będzie pojedynkiem z ostatnią drużyną w tabeli. - Gdyby ktoś przed sezonem zapytał mnie, na którym miejscu będzie Górnik, to powiedziałbym, że spokojnie w pierwszej szóstce. Skład mają dużo lepszy od wyników osiągniętych w dotychczasowych meczach - mówi wypożyczony Adam Marciniak. - Zdaję sobie sprawę z tego, że niedługo do Zabrza mogę wrócić. Dlatego tym bardziej zależy mi, aby pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie. Nie mam jednak nic nikomu do udowodnienia. Tym bardziej, że zmienił się trener, prezes, a nawet dyrektor sportowy. Od mojego wypożyczenia sporo się w Zabrzu zmieniło - mówi Marciniak.

Mecz z ŁKS to dla Górnika już ostatni dzwonek, by zacząć wygrywać. Na Roosevelta bardzo dobrze zdają sobie z tego sprawę. - Wierzymy, że od tego spotkania rozpocznie się nowy etap Górnika w tym sezonie - zgodnie podkreślają zawodnicy i sztab szkoleniowy. W przedsezonowym sparingu Górnik bez większych problemów pokonał ŁKS 3-1. - Mam nadzieję, że wszyscy pamiętają tamtą porażkę i wyjdą na mecz maksymalnie skoncentrowani, bowiem czeka nas bardzo trudne zadanie. Uważam, że to Górnik jest faworytem sobotniej potyczki. Muszą się kiedyś przełamać. O punkty w Zabrzu będzie niezwykle trudno - zaznacza Marciniak.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]