Nie odpuszczą

Dla Górnika Zabrze rozgrywki Pucharu Polski wciąż stanowią szansę na otrzymanie z klubowej kasy pełnej puli wywalczonych na murawie pieniędzy.
Wywalczenie tego trofeum to jedna z dwóch możliwości osiągnięcia tego celu, ale drugi wariant, czyli miejsce w czołowej piątce ekstraklasy wydaje się, biorąc pod uwagę obecną sytuację w tabeli, mało realny. 

Nic więc dziwnego, że wynik losowania, w którym los skojarzył drużynę Henryka Kasperczaka z krakowską Wisłą piłkarze przyjęli bez większego entuzjazmu. Teraz jednak, po ligowym zwycięstwie nad ŁKS nastroje są już nieco lepsze. - Poza tym mierząc w Puchar i tak musieliśmy kiedyś na nich trafić i wygrać. Niech więc to się stanie już teraz - spokojnie mówi prezes klubu, Jędrzej Jędrych.

Zadanie jest szalenie trudne, tym bardziej, że Maciej Skorża, trener mistrzów Polski zapowiedział już wystawienie najmocniejszego składu.

- To nie ma znaczenia. My w każdym meczu wychodzimy grać o zwycięstwo, nie wyobrażam sobie, żeby teraz mogło być inaczej. Ja słowa odpuszczamy nigdy nie używałem i nie użyję - stanowczo stwierdził Kasperczak.

Jego zawodnicy przypominają ligowe starcie z "Białą gwiazdą", w którym padł remis i zapewniają, że także tym razem dadzą z siebie wszystko.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]