Piekielna potrzeba Górnika

- Z Wisłą Kraków piłkarze Górnika Zabrze zagrają dla trenera Kasperczaka, ale przede wszystkim dla siebie - mówi Krzysztof Bukalski, były gracz zabrzan.
Bukalski, który swoja karierę kończył właśnie na Roosevelta, przed rozgrywkami przewidywał, że Górnik będzie walczył o miejsce w pierwszej "piątce" ligi. - Dziś wskazałbym na miejsca 5-8. Myślę, że drużynie pomogła zmiana celów na ten sezon. Z balonu spuszczono powietrze i to pomogło, choć droga do odbudowania w Zabrzu wielkiej piłki jest bardzo daleka - zaznacza Bukalski.

Już dzisiaj Górnik zmierzy się w wyjazdowym meczu Pucharu Polski z Wisłą Kraków. Byłym klubem zarówno Henryka Kasperczaka, trenera zabrzan, jak i Bukalskiego... - Piłkarze wiedzą, jak bardzo prestiżowe dla trenera Kasperczaka jest to spotkanie. Zagrają dla niego, ale przede wszystkim dla siebie. Ewentualny sukces jest im piekielnie potrzebny, a do stracenia nie mają przecież nic. I tak naprawdę, dla Górnika to jedyna dziś możliwość odniesienia prestiżowego sukcesu - kończy były reprezentant Polski.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]