Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Henryk Kasperczak (trener Górnika): Moi zawodnicy dobrze przystąpili taktycznie do meczu, ale niestety nie wytrzymali presji w końcówce. Było dużo elementów pozytywnych, dających nadzieję na lepszą grę. Jestem zadowolony z gry Górnika, bo drużyna zaczyna wreszcie grać w piłkę. Chciałbym, żeby tak było w następnych meczach. Teraz skupiamy się już tylko na meczach ligowych, bo nasza sytuacja w tabeli wciąż jest trudna.

Maciej Skorża (trener Wisły): Do końca spotkania nie było pewne kto awansuje do kolejnej rundy. Górnik wysoko powiesił poprzeczkę, ale na tym szczeblu rozgrywek nie ma już słabych drużyn. Przystąpiliśmy do tego meczu z mocno przemeblowanym składem i widoczny był brak płynności w grze moich piłkarzy. W drugiej połowie wreszcie udało nam się strzelić bramki a szczególnie cieszy mnie gol Marka Zieńczuka, bo być może pozwoli on mu się odblokować. Dzisiaj graliśmy do końca to zaważyło o końcowym sukcesie Wisły.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]