Madejski z szansami na grę w kadrze

Piłkarska reprezentacja Polski rozegra w tym roku jeszcze dwa mecze. Szansę debiutu w kadrze ma dostać w grudniu pomocnik Górnika Zabrze Piotr Madejski - pisze "Dziennik Zachodni".
W grudniu polscy piłkarze wyjadą do Turcji. W trakcie tygodniowego zgrupowania planowany jest sparing z zespołem klubowym, a obóz zakończy 13 grudnia mecz z reprezentacją Łotwy lub Litwy. 
- To zgrupowanie będzie kopią ubiegłorocznej grudniowej wyprawy kadry. Powołania do reprezentacji dostaną tylko zawodnicy z klubów polskiej ekstraklasy z wyjątkiem Lecha Poznań, który rywalizować będzie jeszcze w fazie grupowej Pucharu UEFA. Chcemy sprawdzić kilku wyróżniających się w lidze zawodników. Na nazwiska jest jeszcze za wcześnie, ale na pewno nie zabraknie w tej ekipie nowych twarzy. Moim faworytem jest np. Piotr Madejski z Górnika. Zabrzański pomocnik ma bardzo udaną jesień - stwierdził trener Rafał Ulatowski, asystent Leo Beenhakkera.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]