Pójść mocno za ciosem

Zwycięstwo nad ŁKS Łódź to był wiatr, który złapiemy w żagle i popłyniemy w górę tabeli. Trzeba pójść mocno za ciosem - zapowiadał Tomasz Hajto po poprzednim ligowym meczu Górnika Zabrze.
W niedzielę słowa defensora ekipy z Roosevelta zostaną zweryfikowane w spotkaniu z GKS Bełchatów, który wystąpi w najmocniejszym składzie. - Czeka nas kolejny ciężki mecz, ale widzę, że w drużynie wszystko idzie w dobrym kierunku - mówi trener Henryk Kasperczak. Największym problemem szkoleniowca jest obsada środa pomocy. Marko Bajić, przekroczył w swojej kolekcji żółtych kartek punkt krytyczny, i musi przymusowo odpocząć, natomiast Jerzy Brzęczek walczy z kontuzją i z czasem. Czy zdąży się wykurować do niedzieli?
- Mamy taką nadzieję, bo Jurek byłbym nam niezwykle przydatny, jednak nie ma sensu, żeby wychodził na boisko nie w pełni sił - zastrzega drugi trener Górnika, Jerzy Kowalik.
W poprzednim meczu obu drużyn na Roosevelta dwa gole dla gospodarzy zdobył Tomasz Zahorski. - Byłoby super powtórzyć tamten wyczyn, ale ważniejsze od nazwisk strzelców są punkty na koncie zespołu - deklaruje napastnik gospodarzy.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online