Z Bełchatowem bez Brzęczka?

» Jerzy Brzęczek prawdopodobnie nie wyjdzie w niedzielę na boisko. - Cały czas narzeka na ból blizny po wcześniejszej kontuzji. Na pewno nie będziemy ryzykować jego zdrowia - twierdzi Jerzy Kowalik. 
» Górnik na pewno nie może narzekać na poziom swoich bramkarzy. Michal Vaclavik i Sebastian Nowak prezentują się bardzo dobrze. Problem polega na tym, że z dobrym bramkarzem mecz można najwyżej zremisować, a problemem zabrzan jest zdobywanie goli. Napastnicy do tej pory ledwie dwa razy trafiali do bramki rywali.
» Już dziś swój mecz zagra Górnik w ramach rozgrywek Młodej Ekstraklasy. Do drużyny prowadzonej przez Marka Piotrowicza trener Henryk Kasperczak desygnował trzech piłkarzy trenujących z pierwszym zespołem. W tym gronie jest między innymi Willy Rivas.
» Minęło już dziesięć lat od chwili, gdy 17-letni wówczas Patryk Rachwał zadebiutował w lidze właśnie w barwach Górnika Zabrze. Zagrał w nim ledwie dwa mecze, zanim przez byłą NRD trafił do Widzewa, Płocka i obecnie Bełchatowa. Do Zabrza przyjeżdża już tylko jako dość, ale na pewno będzie mu zależało na dobrym występie.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online