Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Paweł Janas (trener GKS): - Myślę, że mecz dla kibiców i mediów bardzo dobry. Było dużo bramek i dramaturgii. Tyle goli w naszej lidze dawno nie padało. Cieszę się, że zespół się podniósł grając w dziesiątkę. Co prawda dwie bramki zdobyliśmy po stałych fragmentach, ale trzeba sobie to było wypracować. Dziękuję chłopakom za ambitną grę do końca - mówi Paweł Janas.

Henryk Kapserczak (trener Górnika): - Byliśmy w sprzyjającej sytuacji. To był mecz, którego nie powinniśmy przegrać. Po stracie bramki zareagowaliśmy bardzo dobrze, wyszliśmy na prowadzenie. To powinno nam dodać skrzydeł, można było wynik jeszcze poprawić. Z przewagą jednego zawodnika straciliśmy jednak sens gry, to jest trudne do wytłumaczenia, a ja jestem zawiedziony. Śmiało mogę powiedzieć, że będziemy grali o utrzymanie, bo sytuacja się bardzo dla nas skomplikowała. Zobaczymy jak zawodnicy zareagują w następnym meczu z Odrą Wodzisław. Zawodnicy są załamani i trzeba im będzie pomóc, by się podnieśli. Strasznie przeżyłem tą porażkę. Jak się wygrywa to jest większe zaufanie, a po porażce jest wiele znaków zapytania.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online