Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

Grzegorz Bonin (pomocnik Górnika): Indywidualne błędy zadecydowały o tym, że straciliśmy dwie bramki i przegraliśmy spotkanie, w którym przeważaliśmy. Strzeliłem dziś pierwszego gola w barwach Górnika, ale niestety nie przyniósł on punktów. Koszmar, tak można w skrócie podsumować cały mecz. Po raz kolejny schodzimy z boiska przegrani. 

Piotr Madejski (pomocnik Górnika): Ciężko mi ocenić sytuację, w której sędzia podyktował rzut karny dla Bełchatowa, gdyż nie widziałem jej dokładnie. Bramka na 2-2 podcięła nam skrzydła. Graliśmy z przewagą jednego zawodnika, a mimo to tracimy bramkę po strzale z wolnego Garguły. Byliśmy drużyną lepszą, stworzyliśmy więcej okazji do zdobycia gola, a mimo to przegrywamy. Piłka nożna jest czasami okrutna.

Łukasz Garguła (pomocnik Bełchatowa): Bardzo dziękujemy nielicznej grupie kibiców z Bełchatowa za gorący doping. Na pewno grając w 10, rzadko się zdarza, że drużyna zdobywa jakiekolwiek punkty. Na szczęście piłka nożna jest sportem nieprzewidywalnym i zdarzają się właśnie takie niespodzianki. Starałem się uderzyć z rzutu wolnego na bramkę, strzeliłem mocno i liczyłem na jakiś rykoszet, ale piłka jednak wpadła sama do siatki.

Jerzy Brzęczek (pomocnik Górnika): Dla nas to jest szok, że wygrane spotkanie przegrywamy. To też pokazuje, że jak się jest na dole tabeli nie można się na chwilę zdekoncentrować. Zostaliśmy ukarani. Piłka nożna jest grą błędów. Mariusz Magiera zdaje sobie sprawę, że popełnił błąd, ale cała drużyna wygrywa i cała przegrywa.

Patryk Rachwał (pomocnik Bełchatowa): Po stracie gola na 1-1 zagraliśmy zbyt nerwowo. Mecz był zwariowany. Jednak chwała nam za to, że grając w dziesięciu zdołaliśmy nie tylko wyrównać, ale także wygrać całe spotkanie.

Michal Vaclavik (bramkarz Górnika): - Nie mam nic do powiedzenia.

Dawid Nowak (napastnik Bełchatowa): - Do końca wierzyliśmy, że można odrobić wynik, mimo straty jednego zawodnika. Pokazaliśmy charakter. Po stracie pierwszego gola złapała nas zadyszka, ale potrafiliśmy się podnieść.

źródło: SportSlaski.pl / Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online