Jacek Krzynówek trafi zimą do Górnika?

Jacek Krzyżówek jest już po słowie z Henrykiem Kasperczakiem i niebawem może trafić do Zabrza - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Henryk Kasperczak chce ściągnąć do Zabrza Jacka Krzynówka. Trener Górnika Zabrze w poniedziałek telefonował w tej sprawie do reprezentanta Polski. Pomocnik Wolfsburga mógłby po latach wrócić do polskiej ekstraklasy już podczas zimowego okienka transferowego. W Wolfsburgu od miesięcy nie ma nowiem żadnych szans na grę.

- Powiem tak: trochę tęsknię za Polską. Moja rodzina mieszka w Polsce, córka Wiktoria chodzi tam do szkoły. A sama osoba trenera Kasperczaka przyciąga. I jeszcze dodam, że pieniądze nie są dla mnie żadnym problemem. Wierzcie mi jednak, mam związany język. Wszystko, co teraz powiem bez zgody mojego obecnego klubu, może być użyte przeciwko mnie. Do czerwca przyszłego roku mam ważny kontrakt z Wolfsburgiem i nie mam prawa wypowiadać się na temat ewentualnego transferu. Proszę skontaktować się z moim menedżerem. On wszystko wie najlepiej - zaznacza Krzynówek.

- Potwierdzam, że Kasperczak dzwonił do Jacka - przyznaje menedżer Polaka Adam Madziara. - Jest taka możliwość, że Krzynówek będzie niebawem zawodnikiem Górnika, ale wymagać to będzie załatwienia mnóstwa spraw. I nie będzie to proste - dodaje.

Nie wiadomo jednak, jak na ofertę Górnika zareaguje Wolsfburg. Niemiecki klub jest na tyle bogaty, że nie musi próbować wykorzystać ostatniego momentu, w którym mógłby zarobić na Polaku (w czerwcu będzie on wolnym zawodnikiem i odejdzie za darmo).

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]