Hajto chce wrócić do ŁKS?

Jak się nieoficjalnie dowiedział łódzki dziennik "Express Ilustrowany", do trenera Marka Chojnackiego dzwonił Tomasz Hajto i pytał o możliwość powrotu do ŁKS.
Swoją informację gazeta tłumaczy tak: "Wszystko wskazuje na to, że Hajto nie bardzo chce pogodzić się z decyzjami nowego szkoleniowca Górnika Zabrze, Henryka Kasperczaka, który wystawia go w śląskiej drużynie na prawej obronie. 

Taka pozycja wymaga od 36-letniego piłkarza ogromnego wysiłku i toczenia nieustannych pojedynków biegowych ze znacznie młodszymi napastnikami zespołów przeciwnych.

Zapewne Hajto marzy o powrocie na pozycję stopera, która pozwala mu wykorzystać wieloletnie doświadczenia z boiska i nie wymaga aż takiej harówki na murawie. Pewnie teraz wszystko w rękach właściciela spółki. Jeśli Daniel Goszczyński dogada się z zawodnikiem i Górnikiem, to Hajto z przyjemnością wróci na stare śmieci."

źródło: Express IlustrowanyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]