Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Henryk Kasperczak (trener Górnika): - Liczyliśmy na lepszy wynik, niestety powtarza się to, co było w poprzednich meczach, a mianowicie brak skuteczności. Ten zespół ma w tej chwili brak zaufania do tego, co robi, szczególnie pod bramką rywala. Zwłaszcza tacy zawodnicy jak Zahorski, Pitry czy Madejski nie mogą się odblokować. Liczymy na to, że może nastąpi to jeszcze w tej rundzie. Bardzo tego bym chciał, bo ten zespól wkłada bardzo dużo serca w grę. Piłka jest jednak tak stworzona, że ten, kto popełni więcej błędów, przegrywa. Myśmy tak zrobili dzisiaj, bo znowu zadecydował indywidualny błąd, po którym był rzut karny i skończyło się 0:1.Żałuję bardzo, bo przyjechaliśmy tutaj jak zawsze po zwycięstwo, bo po to ta drużyna gra, aby wygrywać Pomimo kilku okazji, których jest coraz więcej, żadnej nie wykorzystujemy i to się mści. Chciałbym pogratulować zwycięstwa Jagiellonii, która z tymi 17 punktami będzie miała jeszcze więcej zaufania do tego, co robi. My niestety mamy trochę "trzęsiawkę" i presję. Oczywiście już wiadomo, że gramy o utrzymanie i będziemy chcieli w tych ostatnich meczach jesieni uciułać trochę punktów, ażeby ta drużyna mogła troszeczkę spokojniej przygotować się do następnej rundy. Jeszcze raz gratuluję Jagiellonii zwycięstwa i życzę wszystkiego najlepszego.

Michał Probierz (trener Jagiellonii): - Myślę, że trener Kasperczak powiedział już tyle trafnych opinii o meczu, że ja chciałbym podziękować w szczególności kibicom, którzy byli dzisiaj naszym dwunastym zawodnikiem. Wiem, że nie wszystko nam wychodziło tak, jakbyśmy chcieli i waśnie w tych trudnych momentach kibice nie gwizdali, a pomagali nam i to jest najistotniejsze. Jutro już nikt nie będzie pamiętał tego, jak to było, a najważniejsze jest to, że robimy punkty i uciekamy z tego dołu. Dzisiaj wypada się pocieszyć z tego zwycięstwa, które jest bardzo ważne i przygotowywać się do sobotniego meczu z Polonią, by zapewnić sobie spokojną zimę. Dziękuję zawodnikom, że pomimo, iż już tyle spotkań mają w nogach, jak chociażby ostatnie na Polonii Warszawa, nadal walczą na ile im sił starcza.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]