Madejski: Byliśmy lepsi

Piotr Madejski po przegranym 0:1 meczu z Jagiellonią Białystok stwierdził, że jego zespół nie zasłużył sobie na porażkę po tym, co zaprezentował. Pomocnik Górnika Zabrze najwięcej krytycznych uwag pod adresem swoim i kolegów miał w związku z ogromną nieskutecznością. 

Madejski podziwia "Jagę" za konsekwencję i umiejętność wykorzystania nadarzających się okazji. - Wydaje mi się, że byliśmy dzisiaj drużyną lepszą od Jagiellonii, stwarzaliśmy więcej sytuacji. Niestety bramka po naszym błędzie, którego efektem był rzut karny, spowodowała, że przegraliśmy to spotkanie i znowu jesteśmy bez punktów. Na dodatek, pomimo stwarzanych sytuacji, nadal nie potrafimy strzelić bramki. Co z tego, że gramy ładnie dla oka, jak nie umiemy zdobywać punktów, chociażby tak, jak robi to Jagiellonia, która nie zagrała dzisiaj jakiegoś porywającego meczu, a zainkasowała kolejne trzy punkty - uważa niezadowolony pomocnik.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]