Górnik ściągnie 16-latka?

Trener Górnika Henryk Kasperczak chce sprowadzić do Zabrza pomocnika Zagłębia Sosnowiec Rafała Pietrzaka. Młody piłkarz jest też na celowniku Feyenordu Rotterdam.
Utalentowanego zawodnika oglądał w Sosnowcu holenderski skaut w towarzystwie Włodzimierza Smolarka, trener młodzieży w klubie Rotterdamu. 
Podczas ostatniego meczu Zagłębia z Pogonią Szczecin (1:2) piłkarza obserwowali zarówno Kasperczak, jak i Smolarek. Obaj w samych superlatywach wypowiadali się o grze zdolnego młokosa, który wiosną zdążył już zadebiutować w ekstraklasie. - Mimo, że ma zaledwie 16 lat, już świetnie czyta grę, doskonale się ustawia. Przed nim wiele pracy, ale ma zadatki na dobrego grajka. Na pewno będę się mu jeszcze przyglądał - podkreśla Kasperczak.

źródło: Fakt / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]