Brzęczek: Fani chlubą Górnika

- Patrząc na minione siedemnaście kolejek, nie mam wątpliwości, że na wiosnę należy się nam jeszcze większa dawka szczęścia niż dziś - mówił po zwycięstwie z białostocczanami Jerzy Brzęczek.
Po zakończeniu meczu z Jagiellonią Białystok wielu obserwatorów zgodnie twierdziło, że Górnikowi dopisało szczęście, którego brakowało mu w poprzednich spotkaniach. Czy jednak jego suma już teraz wynosi zero? - Nie. Patrząc na minione siedemnaście kolejek, nie mam wątpliwości, że na wiosnę należy się nam jeszcze zdecydowanie większa dawka szczęścia - podkreślał Jerzy Brzęczek. Kapitan zabrzańskiej jedenastki nie krył uznania dla kibiców zespołu.
- Fani mają prawo być na nas wściekli. Tymczasem po raz kolejny stawili się w imponującej liczbie. Śpiewają, że są chlubą tego klubu i mają całkowitą rację. Mam nadzieję, że już niebawem również my, piłkarze, będziemy mogli wypowiadać się o sobie w podobnym tonie - mówił doświadczony pomocnik Górnika.

źródło: sportslaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]