Górnik do Afryki i na Cypr

Trener Henryk Kasperczak, zabierze swoich podopiecznych do Tunezji i na Cypr. - Na pierwszy obóz wybieramy się poza Europę. Nie mogę jeszcze powiedzieć gdzie, gdyż dogrywamy szczegóły - mówi drugi trener Górnika Zabrze, Jerzy Kowalik. - Jeden obóz będzie na Cyprze. Załatwiamy tę samą bazę, jaką miała kiedyś Wisła. Podczas niego rozegramy cztery gry kontrolne. Mamy już wstępnie przygotowaną listę sparingpartnerów, ale do momentu spisania umów nie mogę zdradzić nazw tych klubów - twierdzi asystent Kasperczaka.
Tydzień przed początkiem rundy wiosennej Górnik Zabrze rozegra mecz kontrolny z Odrą Wodzisław. - Spotkanie odbędzie się w piątek w Wodzisławiu, na kilka dni przed wznowieniem rozgrywek - kończy Kowalik.
W niedzielę Górnik odbył ostatni w tym roku trening, a następnie cały zespół udał się na uroczystą, klubową wigilię. Zabrzanie zajęcia wznowią 5 stycznia.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]