Rozmowa z Dariuszem Kołodziejem, pomocnikiem Górnika

» Kto bardziej zasłużył na miano bohatera meczu w Zabrzu. Pan zdobywając bramkę, czy Sebastian Nowak i Adam Danch?
Dariusz Kołodziej: - Myślę, że im należą się słowa uznania. Całą rundę, także w tym meczu, grali dobrze. To głównie dzięki nim, dzisiaj nie straciliśmy bramki i wygraliśmy bardzo ważny mecz. 

» Mało brakowało, a grałby pan w Jagiellonii.
- Faktycznie, jak byłem w Podbeskidziu, to interesował się mną klub z Białegostoku. W końcu jednak mnie nie chcieli. Trafiłem do Górnika i bardzo się z tego cieszę.

» Po zdobyciu bramki, nie czuł pan szczególnej satysfakcji, że stało się to w meczu z Jagiellonią?
- Absolutnie nie. Największa radość moja była z tego, że zdobyłem bramkę dla Górnika.

» Jest pan specjalistą od zdobywania bramek ze stałych fragmentów gry. Dużo poświęca pan czasu na doskonalenie tej umiejętności ?
- Wcześniej dużo ćwiczyłem wykonywanie rzutów wolnych. Ostatnio miałem na to mało czasu, bo graliśmy w środy i soboty. Wierzę, że jest to mocna strona mojego piłkarskiego fachu. Chciałbym nadal ją wykorzystywać.

» Długo pan czekał na strzelenie bramki w Górniku?
- To było spowodowane przede wszystkim tym, że długo ne grałem. Spotkanie z Jagiellonią było moim trzecim meczem, w którym wystąpiłem od pierwszej minuty. Wiedziałem, że kiedyś dostanę szansę. Starałem się ją jak najlepiej wykorzystać. Teraz powinno być tylko lepiej.

» Wierzy pan w to, że powróci do takiej formy, jaką prezentował pan w Podbeskidziu?
- Trener Kasperczak dużo uwagi poświęca zajęciom z piłką. To daje wielką frajdę. Myślę, że pod jego kierunkiem, ja i koledzy odzyskamy dobrą formę.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]