Sikora: Koźmiński dotrzymał słowa

- Nie powinienem mieć kłopotów z aklimatyzacją w drużynie Groclinu. Znam prawie połowę drużyny - Tomka Moskałę z występów w Bielsku-Białej, Ivicę Kriżanaca i Rafała Kaczmarczyka z Górnika Zabrze, Piotrka Piechniaka, Grzegorza Rasiaka i Sebastiana Milę ze wspólnych występów w kadrze na Malcie - mówił Adrian Sikora, były piłkarz Górnika, a obecnie nowy nabytek Groclinu po pierwszym treningu w nowym klubie.  
- Rzadko się zdarza w polskiej lidze, żeby tak szybko przeprowadzono transfer reprezentanta kraju. Właściciel Górnika Marek Koźmiński obiecał, że wypromuje swoich piłkarzy, a w razie korzystnej oferty nie będzie czynił im przeszkód z odejściem do innego klubu. Dotrzymał słowa - dodał Sikora.

- Tym razem poprzeczka wisi bardzo wysoko. Wiadomo, ile znaczył Andrzej dla Groclinu. Czuję presję, ale jestem dobrej myśli. Podpisałem długi, czteroletni kontrakt. I bardzo dobrze, przyda mi się stabilizacja w solidnym, profesjonalnym klubie - zakończył były napastnik Górnika.

źródło: Życie WarszawyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]