Górnik daje półtora miliona za Szczota

Robert Szczot (fot. ASInfo)Półtora miliona złotych - tyle zabrzanie zaoferowali za Roberta Szczota, czołowego piłkarza białostockiej Jagielloni. Propozycja została przyjęta, co oznacza, że - jeśli tylko nie wydarzy się nic nieoczekiwanego - blondwłosy zawodnik w rundzie wiosennej występował będzie przy Roosevelta. – Nie ma piłkarzy, którzy nie są do kupienia, ani takich, których nie można sprzedać – stwierdził szkoleniowiec „Jagi”, Michał Probierz.
Szczot to jeden z najciekawszych bocznych pomocników w ekstraklasie. Świetnie radzi sobie w roli asystenta, ale z powodzeniem grywa również w linii ataku. I ma jedną zaletę - wychodzi z założenia, że nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej.
– Zdobyłem jednego gola i zaliczyłem trzy asysty - rachuje w pamięci Szczot. - Gdybym strzelił ze cztery bramki i miał tyle samo asyst, uznałbym rundę za udaną. A co do mojego kontraktu z Zabrzem, to szczegółów jeszcze nie znam. Spotkam się z moim menedżerem Mariuszem Piekarskim i będziemy wszystko analizować. Mam ambitne sportowe plany i mam zamiar je jak najlepiej realizować. A jeśli ktoś mnie docenia, to z tego powodu może być mi tylko miło.
Miło zrobiło się również działaczom Jagielloni, którzy na tej transakcji zarobią trzy razy tyle, ile wyłożyli za zawodnika latem tego roku, sprowadzając go z ŁKS Łódź.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]