Komorowski dementuje

Jeden z portali internetowych podał informację, iż Marcin Komorowski w poniedziałek przejdzie badania medyczne w Górniku Zabrze. - Nie jest to prawdą - zaprzecza zawodnik Polonii Bytom.
Portal Goool.pl poinformował nawet, że Komorowski ma w poniedziałek związać się z Górnikiem dwuletnim kontraktem, a kluby doszły już do porozumienia. Prezes Polonii, Damian Bartyla, na łamach "Sportu", przekonuje dzisiaj, że "rozmowy nie są jeszcze tak zaawansowane".

- Temat był, a czy istnieje? Czekam spokojnie i nie chcę się szerzej wypowiadać, tak aby nie powstały jakieś niepotrzebne niesnaski - podkreśla Komorowski i zarazem przyznaje, że jego kontrakt z Polonią wygasa z końcem sezonu.

Nie można wykluczyć, że piłkarz zwiąże się z zabrzańskim klubem już teraz umową od lipca. Zima będzie zatem ostatnim momentem, aby bytomianie zarobili na lewonożnym graczu, oddając go wcześniej za miedzę.

Na rozwój sytuacji czeka również jego kolega z drużyny. Mariusz Przybylski albo pojawi się w poniedziałek na treningu Górnika, albo we wtorek na pierwszych zajęciach bytomian. Na razie przebywa w domu w Częstochowie i nasłuchuje efektów rozmów pomiędzy Polonią, a Górnikiem. 27-letniego zawodnika reprezentuje dwójka piłkarskich menedżerów: były reprezentant Polski Marek Citko oraz Krzysztof Kowalczyk.

źródło: SportSlaski.pl



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]