Papeckys szuka klubu

Górnik w poniedziałek wznawia treningi. Pod znakiem zapytania stoi przyjazd reprezentanta Litwy, Tadasa Papeczkysa. - Wszyscy są zdrowi i nikogo nie powinno zabraknąć. Tadas szuka sobie klubu i w poniedziałek może go nie być - przyznaje drugi trener Górnika, Jerzy Kowalik. Wszystko zatem wskazuje, że drużynę 14-krotnych mistrzów kraju opuści kolejny obcokrajowiec. 

Na pewno w Zabrzu nie pojawi się Tomasz Hajto. - Nie będzie już z nami trenował. Jest to związane z jego odejściem z klubu - mówi asystent Kasperczaka.

W najbliższym tygodniu powinny zostać dograne wszystkie sprawy kontraktowe. - Najpierw zawodnicy muszą przejść kompleksowe badania. Niektórzy z nich są już dogadani. Inni będą jeszcze w tym tygodniu prowadzić rozmowy - mówi Kowalik. - Mamy jeszcze trochę czasu, aby dopiąć kadrę. Do końca tygodnia wszystko się unormuje - kończy drugi trener Górnika.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]