Jędrych: Zadecyduje wynik Derbów Śląska

- Myślę, że istotnie wzmocniliśmy drużynę, choć oczywiście nie wykluczam kolejnych transferów. Może jednak być i tak, że nikt już zimą do nas nie przyjdzie - mówi prezes Górnika Zabrze, Jędrzej Jędrych.
- Oczywiście trener dostaje od menadżerów propozycje zatrudnienia nowych graczy. Analizuje je cały nasz sztab. Zależało nam jednak na pozyskaniu piłkarzy do realizacji określonej koncepcji. Nie może być podobnej sytuacji, jak w niektórych meczach, kiedy najczęściej przy piłce był... nasz bramkarz - mówi Jędrych.
- Cały czas liczę punkty możliwe do zdobycia. Moim zdaniem, jeśli wygramy derby z Ruchem (28 lutego na Stadionie Śląskim) to ... na pewno utrzymamy się w Ekstraklasie. W przypadku porażki do końca sezonu będziemy musieli walczyć o byt, wydzierając punkt po punkcie - przewiduje prezes Górnika.
- Dodatkowej premii za utrzymanie się w Ekstraklasie nie będzie. Walka o to jest oczywista i stanowi obowiązek piłkarzy. Mają grać i wygrywać. Za to się im płaci - kończy prezes zabrzańskiego klubu.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]