Rozmowy z Pawlusińskim

Górnik Zabrze wciąż jest w kontakcie z Polonia Bytom i rozmawia w sprawie duetu Przybylski-Komorowski. – Nic na siłę. To nawet nie jest kwestia pieniędzy, ile ewentualnej przydatności piłkarzy grających akurat na tych pozycjach do Górnika. Wydaje mi się, że w tym „okienku” transferowym tematu nie będzie – przyznaje Jędrzej Jędrych. Czy jest to próba pokazania Polonii, że nic za wszelka cenę, czyli „tak, ale pod warunkiem, że za mniejsze pieniądze”? Pokażą to najbliższe dni.
Górnik nie wyklucza sprowadzenie jeszcze jednego, najwyżej dwóch piłkarzy. Można jednak odnieść wrażenie, że najważniejsze, zimowe cele transferowe zostały już zrealizowane. W poczekalni czeka Dariusz Pawlusiński, boczny pomocnik Cracovii, który ponoć zadeklarował chęć gry w Górniku. Jeden z powodów jego prawdopodobnej przeprowadzki jest bardzo przyzwoity. Piłkarz „Pasów” ma żonę z Zabrza, więc czułby się na Roosevelta na pewno bardzo dobrze. Ponoć gdzieś tam tli się jeszcze temat sprowadzenie Mariusza Zganiacza, ale tylko pod warunkiem dużej obniżki ceny za pomocnika Korony.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]