Gorawski trenuje... z Ruchem

Damian Gorawski trenuje z Ruchem w Chorzowie – pisze dziennik "Sport". Były piłkarz m.in. Ruchu, Wisły Kraków i FK Moskwa gościnnie bierze udział w zajęciach zespołu młodzieżowego.
- To jedynie gościnne występy "Gory”. Nie przymierzamy go do gry w naszym zespole. Chłopak chciał potrenować u nas, a że mamy do niego sentyment, to nie robiliśmy mu problemów - uśmiecha się Mosór. 

Przypomnijmy, że Gorawskim w dalszym ciągu zainteresowany jest Górnik Zabrze.

- Damian to dobry piłkarz, ale musi być zdrowy i musi chcieć u nas grać. Daję sobie dwa tygodnie, w tym czasie wszystko musi być wyjaśnione. Przecież kontuzjowanego gracza i tak nie zabrałbym na zgrupowanie – mówi trener zabrzan Henryk Kasperczak.

Ostatnio pojawiły się pogłoski, że Gorawski ma podpisać kontrakt z jednym z rosyjskich klubów. Powodem tej decyzji miała być nowa partnerka życiowa piłkarza, rosyjska aktorka Maria Gorbań.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online