Brzęczek negocjuje z Polonią Bytom

Jerzy Brzęczek prowadzi rozmowy z Polonią Bytom. To, czy wiosną będzie występował w ekipie Marka Motyki, powinno rozstrzygnąć się do środy.
Doświadczony pomocnik, wbrew informacjom "Przeglądu Sportowego", nie rozmawia z Ruchem Chorzów. - Nie otrzymałem z tego klubu oferty i nie prowadzę rozmów - podkreśla Jerzy Brzęczek. - Wczoraj spotkałem się jednak z prezesem jednego z klubów na Śląsku. Mam teraz chwilę, aby się nad tą ofertą zastanowić - dodaje 37-letni zawodnik.

Brzęczek niedawno rozwiązał kontrakt z Górnikiem Zabrze. W Bytomiu ma zastąpić Mariusza Przybylskiego, który trafił na Roosevelta. - Rozmawialiśmy wczoraj z Jurkiem o możliwości jego ewentualnych występów w naszym klubie - mówi Damian Bartyla, prezes Polonii Bytom. - W kontekście odejścia Mariusza byłoby to niezwykle cenne uzupełnienie naszej linii pomocy - uważa Bartyla. - Bardzo bym chciał, aby ten transfer doszedł do skutku, ale dopóki nie będzie podpisu na kontrakcie, nie możemy niczego być pewni. Tym bardziej, że zawodnik ma prawdopodobnie jeszcze inne propozycje - dodaje sternik Polonii.

Brzęczek aktualnie trenuje indywidualnie. - Do ligi jeszcze trochę zostało, więc mam czas na podjęcie ostatecznej decyzji, gdzie będę grał - uważa były gracz Górnika. W Bytomiu wiedzą, że wszystko musi się wyjaśnić w najbliższych kilku dniach. - Chcemy mieć zamkniętą kadrę przed wyjazdem na obóz do Turcji - kończy Bartyla.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]