Gorawski na badaniach w Zabrzu

Jak dowiedział się serwis GOOOL.pl, w dniu dzisiejszym w Zabrzu na badaniach lekarskich pojawił się kolejny piłkarz, który jest przymierzany do gry w drużynie prowadzonej przez trenera Henryka Kasperczaka. Mowa tutaj o Damianie Gorawskim, który już w najbliższych dniach może złożyć podpis pod wiążącym kontraktem. 

Były reprezentant Polski w poniedziałek przejdzie szereg dokładnych badań lekarskich, po których szefowie klubu zdecydują o jego dalszym losie. Jeśli klubowi lekarze nie będą widzieć żadnych przeciwwskazań, by popularny "Gora" wzmocnił Górnika, to pomocnik w najbliższych dniach złoży podpis pod kontraktem. A przypomnijmy, że szczegóły umowy pomiędzy stronami zostały już ustalone przed kilkoma tygodniami.

Gorawski ostatnie lata swojej kariery spędził w Rosji, gdzie reprezentował barwy FK Moskwa i Szynnika Jarosławl. Przed opuszczeniem kraju reprezentował barwy Ruchu Chorzów i Wisły Kraków. Łącznie w Ekstraklasie rozegrał 128 meczów, w których zdobył 23 gole.

źródło: goool.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]