Wisła domaga się przeprosin

Wisła Kraków domaga się przeprosin i sprostowania swojej wypowiedzi przez pana Henryka Kasperczaka, którą można było znaleźć w piątkowym Przeglądzie Sportowym (nr 25) w artykule "Nie wierzcie Wiśle". 

Górnik Zabrze nie złożył oferty kupna ani jednego piłkarza Wisły Kraków. Więcej – nikt z władz klubu nie otrzymał nawet ani jednego telefonu, w którym Górnik Zabrze informowałby o chęci zakupu któregoś z piłkarzy Wisły Kraków. Pan Henryk Kasperczak więc nie ma podstaw, by osądzać, czy Wisła Kraków chciała, czy nie chciała sprzedawać Andrzeja Niedzielana.

Oburzenie wywołuje fakt, że na podstawie swojej nieprawdziwej tezy pan Kasperczak wyciąga wniosek, że Wiśle nie należy wierzyć. Jeśli komuś w tej sprawie nie należy wierzyć, to trenerowi Kasperczakowi. Nie dość, że minął się on z prawdą, to jeszcze na tej podstawie szkaluje dobre imię Wisły Kraków.

W związku z zaistniałą sytuacją Wisła Kraków domaga się przeprosin od pana Kasperczaka i sprostowania jego wypowiedzi.

Dziwi też postawa „Przeglądu Sportowego”, który z pobocznego wątku rozmowy z panem Henrykiem Kasperczakiem uczynił tytuł swojego materiału, a do wyimka wybrał nieprawdziwą wypowiedź trenera Górnika Zabrze na temat Wisły Kraków.

źródło: Biuro Prasowe Wisły Kraków SARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]