Włamanie na stadionie Górnika

W zeszłym roku przed 'Wielkimi Derbami Śląska' okradziony został obiekt Ruchu Chorzów, któremu zrabowano pieniądze ze sprzedaży biletów. Teraz padło na Górnik. Nieznani spRawcy włamali się do budynków MOSiR-u, które znajdują się na terenie stadionu Górnika Zabrze. 

SpRawcy zlustrowali pomieszczenia, które należą do naszych ultrasów. Zapewne ten fakt będzie tematem oprawy derbowej naszych rywali, którzy już przygotowali ripostę na tą naszą prezentację: link.

O zaistniałej sytuacji nikt by z nas nie wiedział do dnia dzisiejszego, gdyby nie pewne okoliczności. Pewien przechodzień z ulicy Piłsudskiego widząc całą sytuacje powiadomił policję i pracowników MOSiR-u. Policja zatrzymała podejrzanych. NiektóRzy muszą być już naprawdę mocno zdespeRowani, że posuwają się do takich czynów.

Ktoś zapyta: dlaczego o tym piszemy? Chcielibyśmy po prostu uświadomić kibiców Górnika, jaki będzie temat oprawy derbowej przeciwnika.
Piszemy również dlatego, by przekazać okoliczności całego zdarzenia, gdyż zawsze po pewnym czasie pojawiają się informacje nieprawdziwe.

Czy moglibyśmy napisać coś więcej? Owszem. Pamiętajmy jednak o tym, że czytają to również nieodPowiednie osoby.

http://www.mosir.zabrze.pl/news/wlamanie_na_gorniku.html

źródło: derbydlagornika.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]