Ploteczka o Kasperczaku

Kiedy nic się nie dzieje, to i tak się coś dzieje. Wrzawa wokół Leo Beenhakkera i jego praca (wolontariat) w Feyenoordzie zrodziła ”odpryski”.
Według zaskakującego scenariusza, który nagle wykluł się w jedno popołudnie, wierchuszka PZPN ma już naprawdę dość użerania się z Holenderem. Dlatego Beenhakkera miałby więc zastąpić... Henryk Kasperczak. A że walczący o życie Górnik nie może przed rundą wiosenną zostać na lodzie, to Allianz, właściciel klubu, już sonduje ponowne ściągnięcie na Roosevelta... Ryszarda Komornickiego.

Fajna ploteczka? Pomyślcie ile takich w każdym tygodniu rodzi się, brzęczy i krąży, zdychając czasem już po kilku godzinach, czasami przybierając rozmiary kamiennej kuli z ”Poszukiwaczy Zaginionej Arki”, a czasami okazując się prawdą.

Co z taką plotką robić? Jedni mogą się z niej pośmiać, albo się nią popodniecać, inni powinni ją weryfikować. Przed chwilą rozmawiałem z prezesem Górnika Jędrzejem Jędrychem. Stwierdził, że to wykluczone, choć przypomniał fakt, że Henryk Kasperczak rzeczywiście ma w kontrakcie klauzulę umożliwiającą mu wcześniejsze odejście z Górnika na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski. Prezes jednocześnie dopytywał się z lekkim rozbawieniem, gdzie się takie plotki rodzą... Ewentualny mariaż Kasperczaka z kadrą zdecydowanie wykluczył również Michael Mueller, wiceszef Allianz Polska.

Górnik cały czas bardzo chce Kasperczaka. Kasperczak cały czas bardzo chce Górnika. Teraz nie może nie chcieć, bo on przygodę z Górnikiem musi zakończyć z tarczą. Musi, jeśli rzeczywiście marzy, że kiedykolwiek przejmie jeszcze reprezentację Polski.

autor: Paweł Czado / czado.blox.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online